Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Наукове стажування "Україна в європейському діалозі"
Вівторок, 12 грудня 2023 10:15

Наукове стажування "Україна в європейському діалозі"

Стипендійна програма "Україна в європейському діалозі" має на меті підтримати дослідження українських науковців, які закінчують або нещодавно закінчили аспірантуру/докторантуру в українському закладі вищої освіти. Програма пропонує доступ до ресурсів Інституту гуманітарних наук у Відні молодим дослідникам, щоб надати їм можливість працювати над дослідницьким проєктом за обраною ними темою. Стипендії відкриті для всіх академічних спеціальностей у сфері гуманітарних та соціальних наук.

Вимоги до кандидатів:

- громадяни України

- які навчаються в аспірантурі/докторантурі з гуманітарних чи соціальних наук або здобули ступінь PhD у цих сферах не давніше 4 років тому

- перевага буде надаватися кандидатам, які на поточний момент проживають в Україні

Умови участі

Переможці конкурсного відбору будуть запрошені провести чотири місяці між вереснем 2024 та червнем 2025 року в Інституті гуманітарних наук, працюючи над дослідницькими проєктами. Учасники програми, які вже здобули ступінь PhD, отримуватимуть стипендію в розмірі 3000 євро/місяць; аспіранти, які ще не здобули науковий ступінь, отримуватимуть стипендію обсягом 2500 євро/місяць. Стипендія покриває проживання, повсякденні витрати, проїзд, медичне страхування та будь-які непередбачені витрати, пов’язані з перебуванням у Відні.

Крім того, IWM надає стипендіатам офісні приміщення, включаючи доступ до Інтернету, дослідження та адміністративні приміщення, а також інші послуги безкоштовно. Стипендіати приєднаються до наукового колективу та братимуть участь у заходах Інституту.

Подання заявки

Заявки потрібно подавати через онлайн-форму за посиланням: https://www.iwm-applications.at/login.php?52

Заявки мають містити:

- проєктну пропозицію англійською мовою (максимум 7500 символів) із викладом:

* проблеми дослідження

* критичного огляду існуючої літератури

* цілей дослідження та очікуваних результатів

- короткий супровідний лист, який пояснює:

* як проєкт виграє від стажування кандидата в Інституті

* зв'язок з місією та дослідженнями Інституту

* конкретні цілі дослідження у межах проєкту

- CV

- перелік публікацій

- два рекомендаційні листи науковців, ознайомлених з академічною роботою кандидата.

Усі матеріали для заявки слід надсилати англійською мовою, об'єднаними в один файл у форматі PDF.

Дедлайн: 28 січня 2024 року.

Кандидати будуть поінформовані про рішення відбіркової комісії у березні-квітні 2024 року.

Детальніше про програму стажування: https://www.iwm.at/program/ukraine-in-european-dialogue-junior-fellowship

У разі зацікавленості просимо звертатися до відділу проєктів та програм ЧДТУ: корпус №2, каб. 244, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..