Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Університет Яна Длугоша в Ченстохові відкриває набір студентів на навчання в рамках міжнародного семестрового академічного обміну.
Середа, 29 листопада 2023 13:09

Цільова група учасників: студенти першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр).

Тривалість академічного обміну: 3 місяці (01/03/2024 - 31/05/2024)

Кожен учасник програми повинен мати достатні знання польської мови, бажано рівень B2, мінімальний рівень B1.

Перелік освітніх програм:

1. Германська філологія – бакалавр

German philology - Bachelor's level // Filologia germańska I st.

2. Філософія – магістр

Philosophy - Master's level // Filozofia II st.

3. Історія - бакалавр

History - Bachelor's level // Historia I st.

4. Економіка - бакалавр

Economics - Bachelor's level // Ekonomia I st.

5. Економіка –магістр

Economics - Master's level // Ekonomia II st.

6. Адміністрування - бакалавр

Administration - Bachelor's level  // Administracja I st.

7. Адміністрування – магістр

Administration - Master's level // Administracja II st.

8. Хімія – бакалавр / магістр

Chemistry - Bachelor's level / Master's level  //Chemia - studia I stopnia / studia II stopnia

9. Комп’ютерні науки - бакалавр / магістр

Computer science - Bachelor's level / Master's level  //

Informatyka - studia I stopnia / studia II stopniaChemistry - Bachelor's level / Master's level

10. Інноваційні технології та новітні матеріали - бакалавр

Innovative technologies and advanced materials - Bachelor's level // Innowacyjne technologie i nowoczesne materiały - studia I stopnia

11. Мультимедійна інженерія - бакалавр

Multimedia engineering - Bachelor's level // Inżynieria multimediów - studia I stopnia

12. Математика - бакалавр

Mathematics  - Bachelor's level // Matematyka - studia I stopnia

13. Харчування людини та дієтологія - магістр

Human nutrition and dietetics - Master's level // Żywienie człowieka i dietetyka - studia II stopnia

14. Живопис –бакалавр / магістр

Painting - Bachelor's level / Master's level // Malarstwo- studia I stopnia / studia II stopnia

15. Облік та оподаткування // Accounting and taxes // Rachunkowość i podatki

16. Політологія – бакалавр // Politologia (I stopień studiów)

17. Туризм –бакалавр / магістр  // Turystyka i rekreacja (I i II stopień studiów)

18. Соціальна робота – бакалавр // Praca socjalna (I stopień studiów)

Вартість: навчання безкоштовне.

Проживання в двомісній кімнаті в гуртожитку 490 злотих на місяць.

Стипендія не передбачена.

Якщо Ви бажаєте взяти участь в програмі, заповніть свої дані в таблицю до 1 грудня 2023 року.

Прохання врахувати можливість перетину державного кордону в умовах воєнного стану при подачі заявки.

Усі охочі долучитися до програми 3-місячного семестрового навчання в Академії ім. Яна Длугоша м.Ченстохова (Польща) відповідно до «Положення про академічну мобільність у Черкаському державному технологічному університеті» можуть звернутися до відділу проектів і програм Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 1 грудня 2023 року включно.