Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує до участі в конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2024–2025 академічний рік для молодих викладачів, дослідників та фахівців.
П'ятниця, 06 жовтня 2023 10:42

Київський офіс Інституту міжнародної освіти та Програма імені Фулбрайта в Україні запрошують до участі в конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2024–2025 академічний рік для молодих викладачів, дослідників та фахівців.

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Термін подання документів – 1 листопада 2023 року.

Детально про Програму:  https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/?fbclid=IwAR1FgXM9eRsh8qZ-OW03xBwsNfnX8EKQxlKLYfd8YeLJisB5VdrT9pfpVPY