Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Триває конкурсний відбір студентів для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього» – 2023
Вівторок, 03 жовтня 2023 15:24

Завантажити прикріплення:

Всесвітній проєкт «Seeds For the Future» 2023 офіційно стартував!

Вже понад 15 років молодь зі 139 країн світу має змогу навчатися в кращих! Об’єднані єдиною метою — дати потужну кар’єрну базу молодим талановитим студентам, які змінюватимуть наш світ на краще — компанія Huawei розпочинає конкурсний відбір на участь в цьогорічній програмі «Seeds For the Future».

???? Заявки приймаються до 6 жовтня

???????????? Ця програма для вас, якщо ви:

Студент бакалаврату та магістратури або випускник, який отримав диплом у 2023 році, університетів (технічних та нетехнічних спеціальностей) з високими результатами навчання і прагненням працювати у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Ви живете в Україні, активно цікавитесь технологіями, хочете працювати у сфері ІКТ та використовувати технології в різних галузях.

Чому ви навчитесь в рамках проєкту?

Технологічні тренди, 5G, штучний інтелект, хмарні обчислення, енергетику, основи створення стартапів

З чого складається програма «Насіння для майбутнього» 2023?

???? Онлайн-тренінги з іспитами на платформі Seeds for the Future Academy, які необхідно пройти й скласти самостійно до 4 листопада 2023 року.

???? Навчальна програма за особистої участі студентів, яка відбудеться з 6 по 13 листопада 2023 року в м. Києві.

Реєстрація вже відкрита, кількість учасників зростає кожен день, тож переходьте за посиланням та скористайтесь можливість круто змінити своє життя: https://forms.gle/9VLZabSwEpKW8yPE8