Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції РЕСПУБЛІКА БОЛГАРІЯ НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ СТИПЕНДІЮ
Вівторок, 16 травня 2023 10:43

РЕСПУБЛІКА БОЛГАРІЯ НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ СТИПЕНДІЮ

Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія інформує про надання Міністерством освіти і науки Республіки Болгарія для участі у літніх семінарах болгарської мови та культури трьох стипендій у Софійському університеті імені Святого Климента Охридського та двох стипендій у Великотирновському університеті імені Св. Кирила та Мефодія (детальна інформація додається).

Документи для отримання стипендії просимо надіслати до Міністерства освіти і науки України до 19 травня в паперовій формі та електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..