Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції ЧДТУ розпочинає реалізацію проєкту Erasmus+ CRED4TEACH
П'ятниця, 10 березня 2023 10:04

ЧДТУ розпочинає реалізацію проєкту Erasmus+ CRED4TEACH

6 березня 2023 року відбулася перша підготовча онлайн-зустріч виконавців проєкту Erasmus+ CRED4TEACH, до якої долучилися науковці Черкаського державного технологічного університету.  Серед учасників консорціуму виконавців проєкту, координатором якого виступає Fachhochschule des Mittelstandes (FHM) GMBH (Німеччина), є представники семи  європейських країн: Німеччини, Португалії, Естонії, Туреччини, України, Албанії, Чорногорії.

Від Черкаського державного технологічного університету в зустрічі взяли участь члени університетської команди проєкту – проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв'язків ЧДТУ Еміль Фауре та доцентка кафедри іноземних мов та міжнародної комунікації ЧДТУ Людмила Усик. Під час першої зустрічі 15 учасників представили свої організації, узгодили найближчі етапи роботи, ознайомилися з особливостями фінансового менеджменту проєкту та обрали його логотип.

Реалізація проєкту, який  ставить за мету запровадження системи масових онлайн-курсів підвищення педагогічної кваліфікації в Україні, Албанії та Чорногорії, націлених на накопичувальне опанування мікро-компетентностей викладачами всіх освітніх рівнів та секторів сфери освіти, триватиме упродовж трьох років.