Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Дводенний онлайн-семінар щодо Програми ЄС LIFE
Середа, 22 лютого 2023 13:47

Дводенний онлайн-семінар щодо Програми ЄС LIFE

Запрошуємо на дводенний онлайн-семінар щодо досвіду впровадження та реалізації стратегічних інтегрованих та природних проєктів, яку проводитиме команда Програми дій з довкілля та клімату від команди Програми ЄС LIFE.

Долучитись до онлайн-зустрічі запрошуємо потенційних учасників, учасників Програми LIFE та інших зацікавлених сторін.

Формат: онлайн-платформа ZOOM.

Робоча мова семінару – англійська.

Дата проведення:7 та 8 березня

Початок заходу: о 9:40 (за київським часом).

Реєстрація відкрита до 27 лютого 2023 року за посиланням. Приєднатись до заходу можна за посиланням

Довідково:

Програма LIFE– це фінансовий інструмент ЄС, спрямований виключно на захист довкілля та кліматичні дії. Програма розрахована на 2021-2027 роки. Її мета – відновлення та покращення якості компонентів довкілля, в тому числі повітря, води та ґрунту, а також збереження біорізноманіття та подолання деградації природних екосистем.

На період 2021-2027 року загальний бюджет Програми LIFE становить 5,4 мільярди євро. З входженням до сім’ї «LIFE» Україна має можливості також використати частину цих коштів для розвитку нашої довкіллєвої сфери.

Інформацію про підготовку та оголошення конкурсів Програми ЄС LIFE у 2023 році можливо відстежувати на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (https://mepr.gov.ua/).