Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції ЧДТУ стане учасником проекту Erasmus+ KA2!
Понеділок, 17 жовтня 2022 15:27

ЧДТУ стане учасником проекту Erasmus+ KA2!

Проект "MOOC-based micro-credentials for teacher professional development (CRED4TEACH)", поданий на програму ERASMUS-EDU-2022-CBHE, отримає фінансування від Єврокомісії!

Метою проекту є запровадження високоякісної, гнучкої, індивідуалізованої, інклюзивної та орієнтованої на реальні потреби системи розвитку викладацьких компетентностей для викладачів усіх освітніх рівнів та секторів сфери освіти завдяки організації безкоштовних масових онлайн-курсів підвищення педагогічної кваліфікації в Албанії, Чорногорії та Україні, націлених на накопичувальне опанування викладачами мікро-компетентностей. У Черкаському державному технологічному університеті до реалізації проєкту будуть залучені представники майже всіх факультетів.

Висловлюємо вдячність координаторові проекту Fachhochschule DES Mittelstandes (FHM) GMBH (Німеччина), а також партнерам проекту, якими стали:  Universidade Aberta (Португалія), Tallinn University (Естонія), Аnadolu University (Туреччина), Українська інженерно-педагогічна академія, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Дрогобицький педагогічний університет ім. І. Франка, Українське національне агентство кваліфікацій, Universitetit Te Vlores (Албанія), Universeti Shkodres Luigj Gurakuqi (Албанія),  ASCAP (agency for quality assurance on preuniversity education), Univerzitet Mediteran Podgorica Privatna Ustanova (Чорногорія), Javna Ustanova Univerzitet Crne Gore Podgorica (Чорногорія), Agencijaza Kontrolui Obezbjedenjekvaliteta Visokog Obrazovanja (Чорногорія).

Щиро вдячні за підтримку Національному офісу Еразмус+ в Україні!

Бажаємо нашому проекту успіху в досягненні поставленої мети!