Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА СТАЖУВАННЯ MITACS GLOBALINK RESEARCH INTERNSHIP
Понеділок, 12 вересня 2022 11:46

У серпні стартував набір на науково-дослідницьке стажування «MitacsGlobalinkResearchInternship» у 2023 році. Запрошуємо студентів 3-го курсу денної форми навчання українських університетів різних освітніх спеціальностей (інженерні, технічні, математичні, гуманітарні та соціальні науки) узяти участь у програмі «Сanada'sMitacsGlobalinkResearchInternshipProgramforUkraine». Стажування триватиме 12 тижнів в одному з канадських університетів.

Програма «MitacsGlobalinkResearchInternship» передбачає:

• роботу над спільним проєктом із професором канадського університету (враховуючи наукові інтереси, знання та попередньо набутий досвід студента);
  • переліт маршрутом «Україна-Канада» та «Канада-Україна»;
  • трансфер з аеропорту до місця проживання;
  • стипендію на житло та харчування;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтверджує проходження програми «Globalink Research Internship».

Для участі у програмі «Globalink Research Internship» студенти подають такі документи:

1) Онлайн-заявка на участь у програмі.

2) СV з описом наукових інтересів (шаблон).

3) Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).

4) Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Дедлайн подання заявок – 22 вересня 2022 року. Детальні вимоги та інструкції щодо заповнення документів розміщені на сайті Mitacsua.org