Понеділок, 12 вересня 2022 11:16

Конкурс «Science, She Says!»

Міністерство освіти і науки України інформує про проведення Міністерством закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки конкурсу «Science, She Says!».

Мета Конкурсу – відзначення молодих вчених-жінок, які зробили значний внесок у розвиток двостороннього наукового співробітництва в будь-якій галузі науки та технологій.

Заповнену форму встановленого зразка необхідно надіслати до 15 вересня ц.р. на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Умови конкурсу та реєстраційна форма тут: