Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Транснаціональний Хакатон зі сталого розвитку Дунайського регіону для студентів та молоді
Середа, 09 лютого 2022 13:18

В рамках головування України у Стратегії ЄС для Дунайського регіону Міністерство розвитку громад та територій України у співпраці з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» заплановано проведення Транснаціонального Хакатону зі сталого розвитку Дунайського регіону для студентів та молоді (далі – Хакатон EUSDR).

Серед пріоритетів Хакатон EUSDR2022 визначено створення умов для розвитку молоді та її інтеграції в проекти транснаціональної кооперації та сталого розвитку країн Дунайського регіону.

До участі у Хакатон EUSDRзапрошено всі 14 країн-учасниць Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону: Австрії, Болгарії, Хорватії, Чеської Республіки, Німеччини, Угорщини, Румунії, Словаччини, Словенії, Боснії і Герцеговини, Чорногорії, Сербії, Молдови та України (до складу команд, крім трьох студентів, можуть увійти молоді викладачі (дослідники) віком до 35 років.)

Проведення Хакатон EUSDRвідбуватиметься у два етапи:

I – національний відбір (червень 2022 року)

Будуть визначені кращі команди університетів України та команда-переможець яка представлятиме нашу країну на Транснаціональному Хакатоні EUSDR.

II – фінал Транснаціонального Хакатону EUSDR (жовтень 2022 року)

Кращі університети країн-учасниць ЄСДР, які змагатимуться за командні та індивідуальні призи в номінаціях «Краща команда сталого розвитку EUSDR», «Лідери сталого розвитку EUSDR» та «Креативні практики сталого розвитку EUSDR».

11 лютого 2022 року об 11:00 (платформа Zoom) відбудеться вебінар «Хакатон EUSDR, як драйвер розбудови інформаційної екосистеми сталого розвитку Дунайського регіону», під час якого будуть надані роз’яснення щодо участі у національному відборі Хакатону EUSDR.

Для участі у вебірані необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/fnMUWsc3qMVB4tF86