Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Конкурси стипендій імені Фулбрайта на 2023-2024 академічний рік
Середа, 09 лютого 2022 11:40

Конкурси стипендій імені Фулбрайта на 2023-2024 академічний рік

Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти/Програма імені Фулбрайта в Україні оголошує початок прийому заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення дослідження на 2023-2024 академічний рік.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО

FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ

FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ

FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

Більше інформації про фулбрайтівські програми на сайті: https://fulbright.org.ua/uk/.