Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+ в Україні
Четвер, 16 грудня 2021 16:33

Інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+ в Україні

Завантажити прикріплення:

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Європейського агентства з питань освіти і культури, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Erasmus Student Network Ukraine та Erasmus Mundus Association запрошують взяти участь в Інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+, що відбудеться 20-24 грудня 2021 р. у змішаному форматі (он-лайн/оф-лайн).

Мова заходів: українська.

Реєстрація на кожен окремий захід ОБОВ’ЯЗКОВА (окрім Facebook live). Підтвердження щодо участі у заходах будуть надіслані учасникам на вказані під час реєстрації е-пошти.

Участь у заходах безкоштовна. Вартість проїзду та проживання не покриваються.

Програма інформаційного тижня(укр.) у PDF форматі.