Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Новий конкурс від MEET UP! Youth for Partnership 2022-23
Вівторок, 07 вересня 2021 11:03

Новий конкурс від MEET UP! Youth for Partnership 2022-23

В рамках програми фінансування MEET UP! Youth for Partnership Фонд Пам'ять, Відповідальність і Майбутнє (EVZ) спільно з Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини підтримує міжнародні молодіжні проекти та Job Shadowing між Німеччиною, Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Республікою Молдова та Україною. Мета програми: зміцненнязв'язків між молодими європейцями і підтримки їхнього прагнення до єдиної Європи.

У центрі міжнародних зустрічей молоді –спільна робота над однією з наступних тем: культура пам'яті, участь молоді або цілі ООН у сфері сталого розвитку.

Оголошення конкурсу, бланки і додаткову інформацію можна знайти на сайті www.stiftung-evz.de/meetup-eng

Заявки на фінансування повинні бути подані не пізніше 31.10.2021!!!

Ми запрошуємо Вас взяти участь в наших онлайн консультаціях по новому конкурсу проектів.

• 14.09.2021, 15: 00-16: 00 (CET / берлінське час).

Реєстрація: www.surveymonkey.de/r/VCMR5TW

• 05.10.2021, 15: 00-16: 00 (CET / берлінське час).

Реєстрація: www.surveymonkey.de/r/VWGHL98

Консультації проходять на німецькій, англійській і російській мовах.

Кваліфікація і нетворкінг

Восени MEET UP! запланував два захоплюючих заходи:

Ми ласкаво запрошуємо вас на Digital Connect and Exchange Fair 9 вересня 2021 і на Digital Lab of Ideas 30 вересня 2021 року.

Ми розробили для Вас інтерактивну платформу для кваліфікації і вільного нетворкінгу з відмінним контентом, незалежно від того, чи займаєтеся ви організацією міжнародних молодіжних обмінів в протягом тривалого часу або хочете стати активним новачком. Будемо раді вашій реєстрації!

Додаткова інформація та реєстрація на сайті: www.stiftung-evz.de/meet-up