Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції ЧДТУ підписав договір про співпрацю з університетом Туреччини
П'ятниця, 13 серпня 2021 14:10

ЧДТУ підписав договір про співпрацю з університетом Туреччини

Черкаський державний університет підписав договір про співпрацю з університетом Артвін Кору (Artvin Çoruh University, Туреччина). Співпраця передбачає обмін студентами, аспірантами і викладачами в рамках програм Erasmus+ K1 (2021-2027 роки) та MevlanaExchangeProgramme(2021-2026 роки), про що підписані додаткові угоди. Обміни, передбачені угодами, охоплюють всі спеціальності, на яких навчаються студенти ЧДТУ.

Також напрямками можливої співпраці є спільні дослідні проекти, організація конференцій і семінарів, спільні публікації, створення спільних проектних та грантових заявок.

Детальніше про умови участі запрошуємо дізнатися у Відділі проектів та прогам ЧДТУ.