Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ УСПІШНО СТАРТУВАЛА ТА ЗАПРОШУЄ ВАС ПРИЄДНАТИСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ!
Понеділок, 14 червня 2021 14:27

Для всіх охочих зберігається можливість приєднатися до Програми по ходу на тих же умовах.  Протягом однієї години Ви будете підключені до Міжнародної Програми, лише надішліть нам заявку для реєстрації. Ви нічого не пропустите. Відеозаписи зберігаються протягом місяця.

Серед спікерів: лідери США, ОАЕ, ФРН, Франції, Італії, Пакистану, Великобританії, керівники та засновники корпорацій Amazon, Tesla, Space-X, Facebook, Alibaba, Alipay, Microsoft, Apple, Google, видатні вчені і письменники - Нобелівські і Пулітцерівські лауреати, діячі культури, співаки, кінозірки, спортсмени  - лауреати премій Оскар, Греммі, Золотий Глобус та інших.

Що дає вам участь в цій програмі?

• Дозволить Вам успішно пройти атестацію та отримати наступні кваліфікаційні категорії і педагогічні звання.

• Міжнародний Сертифікат, оформлений згідно вимог українського законодавства, про проходження Міжнародної програми на 120 годин або 4 кредити ECTS (з них 15 годин інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS).

• Присвоєння кваліфікації Міжнародного Вчителя/Викладача, що визнається в 120 країнах світу.

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail:

Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою в давальному відмінку та Ім’я і Прізвище англійською мовою, як в закордонному паспорті (для Міжнародного Сертифікату).

Своє місто і область

Місце роботи

Посаду

Свій  e-mail

Cвій мобільний телефон

В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на міжнародну  програму!

Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Початок і закінчення програми:  10 червня - 10 липня 2021 року.

Витрати для участі в програмі складають 1500 гривень. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 29 500 гривень.

Видача сертифікатів: 15 липня 2021 року.

Докладніше: