Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Програма «MEET UP! Youth for Partnership» запрошує на онлайн гру-симуляцію «Pimp My Eastern Partnership!»
Вівторок, 11 травня 2021 13:09

МЕТА: залучити молодь до планування, організації та проведення заходів в рамках MEETUP! та спільно розробити перші ідеї для реалізації.

КОЛИ?

22 та 23 червня 2021 року з 13:00-18:00 (за центральноєвропейським часом)

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Люди віком від 14 до 35 років з України, Німеччини, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови.

ЩО БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ?

Гра-симуляція буде тривати два дні на онлайн платформі Zoom.

Перший день буде присвячений  ознайомленню з роботою фонду та програмою фінансування. Після учасники розроблятимуть власні ідеї щодо формування програми у трьох групах.

На другий день, ідеї будуть оформленні у вигляді заявки, а потім обговорюватимуться в тематичних групах на фіктивному засіданні Консультаційної ради.

Після завершення учасники отримають сертифікат участі, а також навчаться встановлювати контакти по всій Європі та світу.

Участь БЕЗКОШТОВНА

Мова проведення: АНГЛІЙСЬКА

Форма заявки: https://www.surveymonkey.de/r/2ZPXLNV

Дедлайн: 25 травня 2021 року

Більше інформації за посиланням.