Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Оголошено конкурс спільних українсько-словацьких науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022-2023 рр.
Четвер, 06 травня 2021 12:27

З 19 квітня до 21 червня Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки та Словацьке агентство з досліджень та розвитку оголошують конкурс спільних українсько-словацьких науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022‑2023 рр.

Проєктні пропозиції приймаються з усіх галузей досліджень та розробок із обов’язковим зазначенням пріоритетного напряму у формі заявки. Процес подання заявки та вимоги до учасників конкурсу описано за посиланням