Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Масштабний онлайн-захід «ЕРАЗМУС+ ДНІ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ: ZOOM EDITION– WEST»
П'ятниця, 16 квітня 2021 10:16

Масштабний онлайн-захід «ЕРАЗМУС+ ДНІ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ: ZOOM EDITION– WEST»

Шановні здобувачі вищої освіти та співробітники
Черкаського державного технологічногоуніверситету!

Запрошуємо Вас долучитися до масштабного заходу «ЕРАЗМУС+ ДНІ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ: ZOOM EDITIONWEST», організованого Erasmus Student Network Kyiv та Національним Еразмус+ офісом в Україні.

Коли?19 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Де?Он-лайн на плафтормі Zoom (500 учасників). Всі матеріали заходу та відеозапис будуть розміщені на сайті НЕО в розділі «Новини» після проведення заходу.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 17.04 (12:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту, вказану під час реєстрації до 18.04 (18:00).

Звертаємо увагу – захід складається з двох частин:

1. Презентації спікерів.

2. Cпілкування в breakoutrooms у Zoom з партнерами з відділів міжнародної співпраці провідних українських університетів та студентами-учасниками проектів мобільностіЕразмус+.

Під час заходу Ви дізнаєтесь:

- про Програму ЄС Еразмус+;

- про безкоштовні індивідуальні можливості мобільності саме для Вас;

- поради та рекомендації щодо успішної участі в конкурсах;

- історії успіху українців-учасникі в мобільності.

Запрошуємо долучитись та дізнатись більше про можливості Програми ЄС Еразмус+ відкриті саме для Вас!