Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Інформаційний центр ЄС в Черкаській області запрошує студентів та аспірантів взяти участь у стипендіальній програмі німецької економіки для України
Вівторок, 09 червня 2020 09:53

Інформаційний центр ЄС в Черкаській області запрошує студентів та аспірантів взяти участь у стипендіальній програмі німецької економіки для України.

Стипендіальна програма пропонує активним і мотивованим студентам старших курсів унікальну можливість - пройти профільне стажування на провідних підприємствах Німеччини.

Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ).

Стипендіальна програма має на меті ознайомити її учасників з корпоративною культурою, структурою приймаючих підприємств, проектною роботою, сучасними видами менеджменту, європейськими умовами та стилем праці тощо.

Стажери отримують щомісячно стипендію розміром ~ 500 євро, випускники - мінімальну заробітну плату. Додатково покриваються витрати на переліт, проживання, медичну страховку та трансфер до місця стажування.

Цільова група:

▪ студенти 3–5 курсів (вищі семестри – щонайменше 2 повних роки навчання, або ті, які закінчують другий курс у цьому році);

▪ випускники та аспіранти (до 30 років).

Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Наявність мовного сертифіката не є необхідною умовою для участі.

Заявка подається онлайн з 01.05 до 15.06.2020 р.

Більш детальна інформація на сторінці програми:

Андрій ГОНЧАРУК (координатор проекту)

Торгово-промислова палата України (Київ)

Tел.: +38 097 97 045 77

Berthold VOLBERG (senior project manager)

GIZ GmbH (Düsseldorf)

Tel.: + 49 211 8689-184