Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Інформаційний центр ЄС у Черкаській області запрошує на вебінар «Можливості ЄС для молоді та політика Східного Партнерства»
П'ятниця, 15 травня 2020 09:07

Інформаційний центр ЄС у Черкаській області запрошує  на вебінар «Можливості ЄС для молоді та політика Східного Партнерства»
     Посли  європейської молоді у партнерстві із Представництвом Європейського Союзу в Україні запрошують на вебінар «Можливості ЄС для молоді та політика Східного Партнерства», який відбудеться 17 травня о 13:00 (GMT+3) на платформі Webex;

Що буде?
Вебінар, організований
«Послами європейської молоді» у партнерстві із Представництвом Європейського Союзу в Україні, під час якого ти дізнаєшся:

1. Про політику партнерства Європейського Союзу, зокрема про Східне Партнерство;
  2. Про відносини України з Європейським Союзом;
  3. Про можливості, які Європейський Союз створює для молоді!

Коли і де?
Початок о 13:00 (GMT+3) 17 травня; Webex;
Програма заходу:
13:00-13:15 - Відкриття та вітальне слово від Представництва Європейського Союзу в Україні;
13:15-14:00 - Політика Східного Партнерства та відносини України з Європейським Союзом;
14:00-14:15 - Перерва на каву/чай :)
14:15-14:30 - Kahoot гра щодо політики Східного Партнерства та відносин України з Європейським Союзом з подарунками;
14:30-15:00 - Можливості Європейського Союзу для молоді;
15:00-15:15 - Q&A.

Запрошена спікерка - Іванна Климпуш-Цинцадзе / Ivanna Klympush-Tsintsadze - народна депутатка України, голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом.

Запрошуємо активних та цілеспрямованих представників та представниць:

1. Вінницької області;
  2. Житомирської області;
  3. Київської області;
  4. Кіровоградської області;
  5. Миколаївської області;
  6. Одеської області;
  7. Черкаської області;
  8. Херсонської області.

Знаємо: тебе зацікавив цей вебінар. Така можливість з’являється досить рідко, тому обов’язково використай її.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/
8SV1BqNPW5PauBL19.

Реєстрація відкрита до 18:00 16 травня, тож поспішай!