Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Інформаційний центр ЄС в Черкаській області запрошує до онлайн-вікторини «Відгадай країну ЄС»
Середа, 13 травня 2020 09:11

У межах святкування Дня Європи 2020, 15 травня, Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь в онлайн-вікторині на європейську тематику.

У межах святкування Дня Європи 2020 Представництво Європейського Союзу в Україні проведе онлайн-вікторину «Відгадай країну ЄС».

Що? онлайн-вікторина «Відгадай країну ЄС».

Де? ZOOM.

Коли? 15 травня (п’ятниця), 16:00 – 17:00.

Подія на Facebook

Щиро запрошуємо до участі!

Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації.

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням.

Вікторина є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво Європейського Союзу організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.