Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Інформаційний центр ЄС в Черкаській області та Ресурсний центр зі сталого розвитку ЧДТУ запрошують студентів долучитись до неймовірного хакатону і спільно створити каталог українських компаній, які допомагають в період COVID-19
Понеділок, 27 квітня 2020 08:15

Network-А-Тhon «Бізнес і суспільство» відбудеться 28 квітня о 14:00 в Zoom. Захід буде проведений Центром «Розвиток КСВ» у межах Програми SDG-Амбасадори, за підтримки Міністерства молоді та спорту України. До участі запрошується молодь віком 16-25 років.

Вашим завданням буде – впродовж 3 годин знайти та проаналізувати внесок в боротьбу із пандемією національних і регіональних компаній в Україні. Кожна команда отримає перелік літер алфавіту, і буде шукати інформацію про внесок тих компаній, назви яких починаються на ці літери. Перемагають команди, що створили найбільший і найточніший список за оцінкою Журі. Оцінювати роботи будуть представники/ці українських компаній.

Завдяки заходу, ви отримаєте нові знайомства з іншими молодими людьми з усієї України, нетворкінг з бізнесом, подарунки від українських компаній і заряд позитиву та натхнення на весь день, а також і запрошення зареєструватися на новий сезон Програми для молоді SDG-Амбасадори.

Для реєстрації та участі до 27 квітня, 14:00 заповніть форму за посиланням: https://forms.gle/RdkTeDM1h3jwMmoH9

Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/266114734416131/

Проведіть час з користю на карантині та зробіть свій внесок в історію боротьби з COVID-19!

Оцініть роль бізнесу в умовах пандемії та створіть спільно з Центром «Розвиток КСВ» універсальний каталог соціально відповідального бізнесу в умовах COVID-19!

Змінюємо світ на краще разом!