Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Оголошено конкурс заявок на участь у програмі «Meet up: Німецько-Українські зустрічі»
П'ятниця, 01 березня 2019 14:09

Amusing Science: Naturwissenschaftler aus Deutschland und der Ukraine engagieren sich für innovativen Umgang mit Wissenschaft und Technik

Проект складається з двох наукових зустрічей у Черкасах (тривалість 6 днів) та Берліні (тривалість 7 днів), де учасники зможуть обмінятись досвідом та прийняти участь в наукових заходах.

У результаті проекту учасники спільно приймуть участь у ряді заходів щодо популяризації наукової діяльності, таких як воркшопи, тренінги, наукові пікніки, а також у їх підготовці, організації та проведенні.

Критерії відбору учасників:
– Вік 25-35 років.
– Знання англійської та / або німецької мови.
– Наявність закордонного біометричного паспорту або з відкритою візою.
– Досвід наукової діяльності.
– Мобільність.
– Креативність.
– Соціальна активність.
– Бажання змінювати традиційне наукове середовище.
– Змога прийняти участь у тижневих зустрічах у Черкасах та Берліні.
– Готовність прийняти участь (бути залученим) у підготовці, організації та проведенні заходів у рамках обох зустрічей.

Щоб взяти участь у конкурсі заявок, просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. наступні документи:
– Ваше резюме українською та / або англійською мовою.
– Мотиваційний лист, в якому ми просимо Вас відповісти на наступні запитання: Чому тема науки цікава Вам? Чи актуальна популяризація науки на сьогоднішній час? Що Ви хочете отримати від проекту? Як Ви плануєте застосовувати набуті знання?

Відбір учасників буде проведено на конкурсній основі з урахуванням співбесіди.

Термін подання заявок до 8 березня 2019 року.

Проект фінансується фондом EVZ Foundation, програмою Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі.