,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Хіміки-технологи ЧДТУ відвідали підприємство з виготовлення водоочисного обладнання Ecosoft
Середа, 01 лютого 2017 09:33

Хіміки-технологи ЧДТУ відвідали підприємство з виготовлення водоочисного обладнання Ecosoft

938d6482fc9ed6d9fa99695a42792c6c_XL

20 січня підприємство Ecosoft, що займає більше 50 відсотків ринку водоочисного обладнання України, люб’язно відкрило свої двері перед студентами та викладачами кафедри хімічних технологій та водоочищення, інформує прес-служба ЧДТУ, повідомляє ВиЧерпно

Це підприємство для відвідування було обране не просто так. Воно є унікальним за своєю суттю, оскільки у 1991 році було засноване хіміками-технологами КПІ – сім’єю Мітченко. А починали вони з невеликої власної лабораторії, в якій проектували рішення в області очистки води для енергетики та харчової промисловості. Зараз у компанії працює майже 300 чоловік, 40 з яких — професіонали водної галузі.  Це підприємство є яскравим прикладом синергії науки та бізнесу, плодами якої стали розробки, що користуються попитом в Україні, а також ще в 44 країнах світу, серед яких США, Німеччина, Велика Британія, Італія та ін.

Окрім ознайомлення з виробництвом та технологічними процесами виготовлення продукції,було досягнуто домовленостей про можливість проходження оплачуваної виробничої практики на підприємстві для студентів кафедри ХТВ. Також, було досягнуто домовленостей стосовно проведення на кафедрі пуско-налагоджувальних робіт установки зворотнього осмосу, яка була закуплена в рамках міжнародного проекту «Water Harmony».

Учасники екскурсії дуже вдячні Первинній профспілковій організації ЧДТУ та проекту «Water Harmony Erasmus +», які взяли на себе всі фінансові витрати та надали можливість насолодитися поїздкою та підкріпити отримані в рамках навчального процесу теоретичні знання наочними прикладами.