,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відкрито нову спеціальність
Вівторок, 31 січня 2017 14:53

У ЧДТУ відкрито нову спеціальність

Уже із цього року Черкаський державний технологічний університет розпочне готувати фахівців із практичної філософії та соціальних технологій, повідомляє ПроЧерк

- Ми готуватимемо фахівців, що по закінченню вишу зможуть працювати експертами, аналітиками, політтехнологами, фахівцями з РR та соціальних комунікацій, стати топ-менеджерами соціально-політичних агенцій, керівниками соціальних проектів та проектів з суспільно-політичного моніторингу громадської думки, - зазначив ректор ЧДТУ Олег Григор. – Набір на нову спеціальність – філософія – буде відкрито уже під час цьогорічної вступної кампанії: і на бакалаврат (вступ на 1 курс) і на магістратуру (вступ на 5 курс). Для магістрів буде можливим і так званий «перехресний вступ»  - із будь-якої іншої спеціальності. Ми плануємо набрати до 25 абітурієнтів - як на бюджетну форму навчання, так і на контрактну.

- У процесі свого навчання майбутні філософи розвиватимуть навички критичного мислення, здатності приймати стратегічні рішення, вміння бути лідером, - повідомила деталі завідувач кафедри філософських та політичних наук ЧДТУ Анжела Бойко. – Вони отримають можливість за своїм вибором вивчати ряд дисциплін англійською мовою,  зможуть пройти стажування у Європарламенті та взяти участь у роботі Центру соціальних технологій та Школи молодого депутата, що діє у ЧДТУ.

Про це інформує прес-клуб реформ