,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкаські студенти зможуть навчатися у академії світового лідера ІТ-технологій
Субота, 27 серпня 2016 13:15

Черкаські студенти зможуть навчатися у академії світового лідера ІТ-технологій

Черкаські студенти зможуть навчатися у академії світового лідера ІТ-технологій

ВиЧЕрпно

Із 1 вересня у ЧДТУ розпочинає роботу Академія Cisco Systems, Inc.

-   До 100 наших студентів цьогоріч розпочнуть навчання у Академії, створеній у співпраці ЧДТУ із корпорацією Cisco Systems, Inc. Це світовий лідер у розробці мережевих технологій, виробництві телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення, — зазначив в.о. ректора ЧДТУ  Олег Григор - Нині практично кожна організація потребує кваліфікованих спеціалістів інформаційно-комунікаційних технологій – і кількість таких вакансій постійно зростає.

Розв’язуючи проблему підготовки таких  фахівців, корпорація активно розвиває мережу академій – Cisco Systems Networking Academy. Такі академії створюються при вишах – для поглиблення класичних університетських курсів, пов’язаних із обчислювальною технікою та телекомунікаціями — на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc. Студенти, що закінчили Академію і склали іспити, стають сертифікованими спеціалістами Мережевої Академії Cisco – і такий сертифікат надає безперечні переваги на ринку праці.

Сьогодні таких академій у всьому світі нараховується уже понад 10 тисяч. ЧДТУ став першим із черкаських вишів, де створено Академію Cisco. Наш колектив постійно працює над пошуком нових напрямків удосконалення навчального процесу, і створення академії – один із таких прикладів. Передовсім, її слухачами стануть студенти факультетів електронних технологій та інформаційних технологій та систем. Сьогодні у програму підготовки студентів, які навчаються за напрямами, пов’язаними із інформаційними та телекомунікаційними технологіями, уже інтегровано дисципліни, розроблені на основі сертифікованих програм Мережевої Академії Cisco.

Навчання у такій академії дасть можливість для черкаських студентів отримати знання, затребувані сучасним ринком праці,  підвищити свій рівень підготовки та, відповідно, перспективи  працевлаштування у провідних компаніях України.

Для довідки: Корпорація Cisco Systems, Inc. — світовий лідер у розробці мережевих технологій, виробництві телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення, що інвестувала понад 20 мільйонів доларів у розробку методичних матеріалів для дистанційних освітніх програм.

+ 6 схожих:

Черкаські студенти зможуть навчатися у академії світового лідера ІТ-технологій

У ЧДТУ розпочинає роботу Академія Cisco Systems, Inc

Черкаські студенти навчатимуться в академії світового лідера ІТ-технологій

Черкаські студенти зможуть навчатися у академії світового лідера ІТ-технологій

Студенти черкаського ВНЗ отримають навчання в академії ІТ-технологій

Студенти ЧДТУ стануть більш конкурентноспроможними завдяки Академії Cisco Systems, Inc