Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас На навчання у черкаському ВНЗ претендують шестеро студентів з Африки
Понеділок, 21 листопада 2016 16:04

На навчання у черкаському ВНЗ претендують шестеро студентів з Африки

Одразу шість майбутніх студентів із Африки звернулись із проханням про вступ до Черкаського державного технологічного університету, передає УНН-Центр. — Сьогодні ми уже отримали відповідні погодження від Міністерства освіти на їх навчання і надсилаємо запрошення від університету для шести африканців — із Камеруна, Гани та Гвінеї, — повідомила завідуюча сектором дистанційного навчання Навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЧДТУ Світлана Темненко, — Ми пов’язуємо таку активність, якої не спостерігали уже 4 роки із боку африканської молоді, із активною профорієнтаційною роботою із студентами з цих країн, яка проводиться нашим центром, та з новою традицією університету — проводити свята національної культури. Зокрема, нещодавно це був саме День студентів Африки, яке відвідав і віце-президент Африканської ради в Україні Діалло Ісса Садіо.

Сьогодні у ЧДТУ навчається лише сім студентів родом із Африки — і такий сплеск числа нових бажаючих пов’язуємо із оцінкою з боку їх земляків, що уже у нас навчаються, уваги до іноземних студентів. За словами президента студентського земляцтва Африки Ібрагіма Сіли, у ЧДТУ африканці навчаються переважно професіям, затребуваним на батьківщині — комп’ютерній інженерії, телекомунікаціям, електротехніці.Проте,Ібрагім цілком припускає, що у майбутньому він і його земляки працюватимуть в Україні, не відчуваючи мовного бар’єру. Адже, за чотири роки іноземні студенти настільки оволоділи мовою, що майбутній комп’ютерний інженер Боаген Сампсон Сарпонг із Гани зробив лише кілька помилок у словах під час Всеукраїнського диктанту національної єдності. Взяти участь у заході, він вирішив аби перевірити свої знання мови, які, за підсумками диктанту, були оцінені у 75 відсотків.

Джерело: http://v4asno.com/na-navchannya-u-cherkaskomu-vnz-pretenduyut-shestero-studentiv-z-afryky/ Вчасно (Черкаси) © v4asno.com