Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У черкаському виші з'явився новий «студент» із крилами (ФОТО)
Середа, 17 серпня 2016 10:17

У черкаському виші з'явився новий «студент» із крилами (ФОТО)

Центр Черкаських Медіа

У черкаському виші з'явився новий

Працівники ЧДТУ 16 серпня на території ботанічного саду побачили яструба, який туди залетів. От вибратися самотужки звідти він не зумів.

Тому довелося викликати рятувальників.

Про це повідомив речник ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко на своїй сторінці у Facebook.

«Як стало відомо, до внутрішнього дворика Університету яструб потрапив під час полювання за голубом. Проте, вполювавши здобич, сам яструб опинився у пастці.  Аби злетіти, яструбу потрібна або висота, або довга вільна пряма «злітна смуга», тож опинившись у замкнутому подвір’ї невеликої площі, він, не маючи змоги набрати швидкість та висоту, не міг самостійно злетіти».

За словами Проценка, рятувальники другого відділення 1-ї пожежно-рятувальної частини за допомогою тканини спіймали яструба і його вивезли на територію свого підрозділу, адже зоопарк відмовився приймати птаха.

Пізніше птах відправився у вільний політ.

Фото  - Вікторії Чаленко та Констянтина Проценка.