Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Молодим вченим Черкащини призначили стипендію Кабміну
П'ятниця, 22 липня 2016 11:52

Молодим вченим Черкащини призначили стипендію Кабміну

УНН-ЦЕНТР

ЧЕРКАСИ. 21 липня. УНН-Центр. Стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених Міністерства освіти і науки України отримують восьмеро черкащан. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр розповіла головний спеціаліст відділу вищої професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення управління освіти і науки Черкаської ОДА Анна Новак.

“Згідно постанови Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 1 червня 2016 року, призначено 214 стипендій та продовжуються виплати 103 стипендій Кабінету міністрів України для молодих учених. У тому числі, молодим ученим Міністерства освіти і науки України виплачуватимуть 249 стипендій. З них стипендії отримуватимуть восьмеро черкащан”, — повідомила А. Новак.

Як зазначають у відомстві, в Уманському національному університеті садівництва отримують стипендію троє осіб. У Черкаському державному технологічному університеті стипендію призначено двом особам. У Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького стипендіатами стали троє молодих вчених.

Нарахування та виплата стапендій проводитиметься з травня по вересень 2016 року.

Додамо, що згідно цієї постанови, призначили 179 стипендій та продовжили виплату 120 стипендій Президента України для молодих вчених НАН України.