Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У черкаському виші відкрилась літня наукова школа для дітей (фото)
Вівторок, 12 липня 2016 13:40

У черкаському виші відкрилась літня наукова школа для дітей (фото)

ДЗВІН

Протягом усього літа вона працюватиме на базі ЧДТУ для дітлахів від 10 до 14 років.

У першій навчально-науковій літній школі із дітьми займаються викладачі, що навчають їх комп’ютерній грамотності, англійській мові, розповідають цікаві  факти про астрономію, ботаніку та інші науки, граються з ними та займаються гімнастикою.

Діти перебувають тут із 9 до 17, із понеділка по п’ятницю. Школа запрацювала кілька днів тому –  і уже сьогодні тут 15 постійних відвідувачів.

— Нас надихнув формат малої академії, що створює  умови для інтелектуального, духовного і творчого розвитку дітей та молоді, – зазначила ініціатор проекту, директор центру післядипломної освіти, доуніверситетської підготовки та розвитку кар’єри ЧДТУ Світлана Лишко. – Для нас  така школа дає можливість познайомити дітей із нашим вузом, які у майбутньому зможуть стати нашими студентами. Для батьків – це можливість забезпечити дитині цікаве дозвілля улітку, а для самих дітей – можливість весело та змістовно провести канікули.