,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Нові вибори ректора ЧДТУ відбудуться імовірно у жовтні
Понеділок, 13 червня 2016 12:02

Нові вибори ректора ЧДТУ відбудуться імовірно у жовтні

У Черкаському державному технологічному університеті новий виконуючий обов’язки ректора. Замість Сергія Назаренка за наказом міністра освіти і науки України Лілії Гриневич виконуючим обов’язки ректора ЧДТУ став Олег Григор, який займає посаду першого проректора університету. Наказ виданий 9 червня.
    - За цим наказом стоїть розуміння на рівні керівництва Міністерства освіти тієї ситуації, яка склалася у нашому ВНЗ у зв’язку з процесом проходження другого туру виборів ректора, а також бажання зняти будь-яку напругу, — говорить перший заступник голови ЧОДА – керівник апарату Віталій Коваль.
Олег Григор у свою чергу пояснив, чому не відбулися вибори ректора ЧДТУ ІІ туру:
    - Ми просили Міністерство провести перевибори ІІ туру, але законних підстав по даному питанню не виявилось. Тому Міністерством було прийнято рішення не проводити перевибори. Тому буде оголошено новий конкурс на проведення виборів на посаду ректора.
    - Першочергове завдання — це зняття напруги в університеті. Потім провести випуск, вступну кампанію і розпочати процедуру нових виборів, — додав він.
На наступних виборах ректора ЧДТУ, які пройдуть орієнтовно в середині жовтня, Олег Олександрович планує подавати свою кандидатуру.

Джерело