,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студентка ЧДТУ вперше організувала власну виставку в художньому музеї
Вівторок, 19 березня 2024 09:20

Студентка ЧДТУ вперше організувала власну виставку в художньому музеї

Персональна виставка барельєфів малої пластики Любові Кривко «Вібрації об'єму» відкрилася в Черкаському художньому музеї. Про це інформує «Прочерк».

За словами авторки, після створення першого барельєфу «Бананове листя» у 2020 році, вона захопилася об'ємом, 3D. Робіт ставало більше, а після вторгнення рф у 2022 році Любов вирішила організувати власну виставку.

– Початок війни став дуже сильним поштовхом. Я зрозуміла, що «можливо, якщо не зараз, то ніколи». Активно працювала, і з 2022 року робила по одному барельєфу протягом 1-2 місяців. Загалом вийшло дванадцять робіт. Білий колір – як основа, під правильним освітленням він заглиблює барельєфи, дає їм ожити, – поділилася Любов Кривко.

За можливість організувати виставку мисткиня вдячна викладачам із кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету, де навчається.

– Цей день – ніби додаткові штрихи до портрету сформованого митця, – сказав на відкритті виставки викладач із фаху Олександр Луговський.

Через свої роботи Любов Кривко досліджує такі абстрактні поняття, як: любов, розуміння, силу, легкість, цінність.

Проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко підкреслив, що національний талант проростає всупереч війні.

– Пішов третій рік. Наш національний талант проростає, не зважаючи на той трагізм, який усі переживають сьогодні, не зважаючи на перипетії, – сказав Валентин Лазуренко.

Любов Кривко виступила для присутніх із музичним гуртом «Жарти в сторону». Вони виконали композиції Джамали, які надихали авторку під час створення колекції.

Виставка «Вібрації об'єму» триватиме до 14 квітня 2024 року в Черкаському художньому музеї (вул. Хрещатик, 259).

З 15 березня виставка відкрита для відвідування з 10:00 до 18:00.

Вартість квитків: для дорослих – 20 гривень, для дітей – 10 гривень. Придбати квитки можна у касі музею.