Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У черкаському музеї вперше представили всеукраїнську молодіжну виставку
Четвер, 08 лютого 2024 11:21

У черкаському музеї вперше представили всеукраїнську молодіжну виставку

У Черкаському художньому музеї відкрили виставку «Молодіжна мистецька палітра». Уперше за шість років вона набула статусу всеукраїнської. Про це повідомляє «18000», посилаючись на  фейсбук-сторінку Черкаської облради.

Національна спілка художників України проголосила в 2023 році про відродження Молодіжного об’єднання художників та мистецтвознавців і закликала професійних художників активно працювати з молоддю. Нині ж Черкаський худмузей разом з музеєм Кобзаря приймають всеукраїнську молодіжну виставку.

Серед учасників – голова і члени Молодіжного об’єднання міста Києва, художники з Кам’янки та Вінниці, а також молоді художники та студентство Черкас.

«Цікаві дипломні проєкти та проєктну графіку представили студенти ЧДТУ. Живописні, графічні та фото роботи – студенти ЧНУ імені Богдана Хмельницького. А також на виставці представлено роботи студентів Черкаського державного бізнес-коледжу та Черкаського художньо-технічного коледжу», – зазначають у музеї.

Виставку можна подивитися до 18 лютого.