Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Краєзнавці посадили на батьківщині Богдана Хмельницького ТЮЛЬПАНОВІ КЛУМБИ ПЕРЕМОГИ!
Середа, 22 листопада 2023 09:15

10.11.2023 року члени Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України та викладачі і співробітники Черкаського державного технологічного університету: доктор історичних наук, професор, голова обласної спілки краєзнавців Валентин Лазуренко кандидат історичних наук, доцент Оксана Яшан, кандидат економічних наук, доцент Микола Слинько, начальник редакційно-видавничого відділу Олена Литвин, магістрант кафедри історії та права Володимир Зозуля, заклали на батьківщині державотворця України, гетьмана Богдана Хмельницького в Суботові на території Замчища Хмельницьких тюльпанові Клумби Перемоги! Про це повідомляє  «Черкаська обласна організація Національної спілки краєзнавців України».

В цей день було висаджено 220 тюльпанів, які придбали краєзнавці. КРАЄЗНАВЦІ ЧЕРКАЩИНИ ЄДИНІ: УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!