Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас На благодійному осінньому ярмарку ЧДТУ зібрали понад шість тисяч гривень для потреб ЗСУ
Понеділок, 06 листопада 2023 08:34

На благодійному осінньому ярмарку, який влаштував факультет гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету до свята Гарбуза, вдалося зібрали 6620 гривень для потреб Збройних сил України. Про це інформує «Прочерк» посилаючись, на пресслужбу ЧДТУ.

Представники факультету гуманітарних технологій разом зі Студентською радою ЧДТУ передали для волонтерської ініціативи доцента кафедри комп’ютерних наук та системного аналізу ЧДТУ Григорія Заспи «Москалевбивчий мотлох».

Нагадаємо, що головна мета проєкту «Москалевбивчий мотлох» полягає у допомозі українським військовим шляхом передачі їм зібраної комп'ютерної техніки, або придбання потрібної їм техніки за кошти, отримані завдяки доброчинній ініціативі.