Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Професор ЧДТУ Валентин Лазуренко став лауреатом Премії імені академіка Петра Тронька
Середа, 19 липня 2023 08:03

12 липня 2023 року, у 108-му річницю від дня народження Героя України, голови Національної спілки краєзнавців України у 1990 – 2011 роках академіка Петра Тимофійовича Тронька Національна спілка краєзнавців України традиційно, відзначила Премією академіка імені Петра Тронька цьогорічних лауреатів. Про це інформує «Прочерк», посилаючись на пересслужбу ЧДТУ.

Відповідно до рішення Президії НСКУ від 25 травня 2023 р. цьогоріч, голова Спілки, член-кореспондент НАН України Олександр Реєнт урочисто вручив Диплом лауреата Премії імені академіка Петра Тронька доктору історичних наук, професору, проректору з гуманітарно-виховних питань Черкаського державного технологічного університету, Заслуженому працівнику освіти України, Почесному краєзнавцю України, голові Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Валентину Лазуренку.

Довідково:

Премія імені академіка Петра Тронька Національної спілки краєзнавців України присуджується за вагомий внесок у справу вивчення, дослідження і популяризації історико-культурних і природних багатств рідного краю.

Лауреатів визначає Національна спілка краєзнавців України. Усім нагородженим присвоюється звання «Лауреат Премії імені академіка Петра Тронька» з врученням диплома, почесного знака і грошової премії.