Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Декани ЧДТУ отримали відзнаки Верховної Ради України
Четвер, 27 квітня 2023 11:47

Декани ЧДТУ отримали відзнаки Верховної Ради України

18 квітня під час Міжвідомчої наради за участі представників Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, що проходила на базі Черкаського державного технологічного університету, два декани закладу вищої освіти отримали відзнаки Верховної ради України.

Про це йдеться на сайті Управління освіти і науки ЧОДА з посиланням на пресслужбу ЧДТУ.

Грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, плідну науково-педагогічну діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджений декан факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування ЧДТУ Денис Грецький. Подякою Верховної Ради України за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, плідну науково-педагогічну діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм відзначений декан факультету електронних технологій, автотранспорту та машинобудування ЧДТУ Андрій Чорній.

Вітаємо з визнанням на високому державному рівні, бажаємо нових досягнень!