,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ЧДТУ став членом Асоціації кавказьких університетів
Понеділок, 29 березня 2021 13:39

ЧДТУ став членом Асоціації кавказьких університетів

      Підписання документів про членство відбулося в Стамбулі, повідомляє кореспондент Укрінформу в Туреччині. Про це інформує «Прочерк».

    «Ми стали 172-им членом Асоціації кавказьких університетів. Така співпраця передбачає обмін досвідом, обмін студентами, передовими академічними досягненнями. Це також крок до визнання наших дипломів іншими країнами», – розповів ректор ЧДТУ Олег Григор.

     За його словами, ректори вищих навчальних закладів, які входять до Асоціації, зустрічаються що два роки для обміну досвідом. На останній зустрічі в Стамбулі було 150 ректорів. Наступна ж може пройти в Черкасах.

     Президент Асоціації кавказьких університетів Рамазан Коркмаз у цьому зв'язку зазначив: «Ми раді, що Черкаський державний технологічний університет долучився до плеяди вищих навчальних закладів нашої Асоціації з 15 різних країн. Ми реалізуємо науково-освітню співпрацю за різними напрямками між ВНЗ з Туреччини, США, Азербайджану, Грузії, Ірану, Казахстану та інших країн. Скоро, найімовірніше наприкінці року, плануємо на базі ЧДТУ провести симпозіум».

     Асоціація кавказьких університетів створена у 2011 році. Як зазначається на її сайті, з українських вищих навчальних закладів до неї входять Чернігівський національний технологічний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет, Таврійський національний університет, Східноукраїнський національний університет.