,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ЧДТУ подарував громаді міста Черкаси витинанку видатного митця Миколи Теліженка в день його 70-річчя
Середа, 17 березня 2021 09:59

ЧДТУ подарував громаді міста Черкаси витинанку видатного митця Миколи Теліженка в день його 70-річчя

     16 березня 2021 року представники Черкаського державного технологічного університету на чолі з ректором ЧДТУ Олегом Григором побували у Черкаському художньому обласному музеї на відкритті персональної виставки, присвяченої 70-річчю відомого українського митця, заслуженого художника України Миколи Теліженка. Про це інформує «Прочерк», посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.

     Ректор ЧДТУ Олег Григор, висловивши щирі слова привітань із ювілеєм Миколі Матвійовичу, придбав витинанку із серії «Затоплені села», щоб подарувати громаді Черкас авторську роботу майстра народного мистецтва, у якій відтворена любов до рідної землі, закарбована невмируща історія Черкащини, закодована «родова пам’ять».

     Ректор ЧДТУ Олег Григор прагне, щоб черкасці та гості міста, у будь-який час, завітавши до Художнього музею, могли бачити цей витвір мистецтва, адже саме Микола Теліженко здійснив справжній прорив у розвитку витинанки, піднявши його від хатнього рукомесла до образотворчої монументальності. Роботи Миколи Теліженка, кожна з яких унікальна, вражають глибоким проникненням у сутнісні основи буття українського народу і національну самобутність його культурної спадщини.