Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Фінал Worldskills Ukraine
Середа, 21 жовтня 2020 09:49

Фінал Worldskills Ukraine

13 жовтня в режимі онлайн відбулося підведення підсумків ІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2020 році (далі Конкурс). Про це інформує «Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації».

У завершальному етапі Конкурсу взяли участь 83 переможці І етапу, який проходив у жовтні - листопаді 2019 року. Серед учасників конкурсу було найбільше учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 36 осіб, молодих робітників – 29, а також студентів вишів – 18.

Змагання проводилися за 9 компетенціями, де учасники продемонстрували всі свої навички та виконали ряд практичних завдань.

Черкаську область в конкурсі представили: «Токарні роботи» - Євгеній Усенко (випускник Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів», а наразі студент Черкаського державного технологічного університету), який посів І місце у компетенції; «Слюсарні роботи» - Володимир Каплюк (Державний навчальний заклад «Буцький політехнічний професійний ліцей»); «Електромонтажні роботи» - Владислав Расулов (Черкаський політехнічний фаховий коледж); «Перукарське мистецтво» - Таміла Плахота (Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості»).

Вітаємо Євгенія Усенка з перемогою. Бажаємо подальших звершень, здобутків та професійних досягнень!