Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Проєкт студентки-дизайнерки з ЧДТУ буде втілено в життя у Черкасах (Фото)
Вівторок, 11 серпня 2020 09:21

Проєкт студентки-дизайнерки з ЧДТУ буде втілено в життя у Черкасах (Фото)

Співпраця Черкаського державного технологічного університету та студентів кафедри дизайну із навчальними закладами міста щодо вирішення соціальних проблем, продовжується. Про це інформує «Дзвін».

На ім’я ректора ЧДТУ Олега Григора надійшла подяка від директора Комунального позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Міська станція юних техніків» Анатолія Кошового та колективу закладу, в якій відмітили студентку групи ДЗ-62 Анастасію Сергієнко за професійний підхід до розробки соціального проєкту «Дизайн-проєкт інтер’єрів станції юних техніків», ідея якого передбачена до втілення у життя.

Керівник проєкту – старший викладач кафедри дизайну Григорій Депутат.