,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ ознайомилися з можливостями працевлаштування на одному з підприємств області
П'ятниця, 17 січня 2020 09:34

Студенти ЧДТУ ознайомилися з можливостями працевлаштування на одному з підприємств області

Під час відвідування ТОВ «Юрія-фарм», у межах співпраці, студенти кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування ЧДТУ познайомилися з організацією управління на виробництві  та з можливостями подальшого працевлаштування на підприємстві. Про це інформує «Вичерпно» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.

Юрія-Фарм – великий виробник медичних препаратів, який почав свою діяльністьу 1968 році. Більшість продукції, яку виробляє компанія призначена для продажу різним лікувальним організаціям і лікарням, і завдяки її високій якості компанія працює з великою кількістю клієнтів на постійній основі. Наразі на ТОВ «Юрія-фарм» працює більше, ніж 1500 фахівців, зокрема студенти та випускники Черкаського державного технологічного університету різних спеціальностей.

Відтак, студентська молодь дізналася, що компанія Юрія-Фарм виробляє продукцію різних категорій: інфузійна терапія; біопрепарати; розчини для перитонеального діалізу; прості інфузійні розчини; препарати в основі яких використовується гіалуронова кислота; небулайзери; антибактеріальні розчини; противірусні розчини; фунгіцидні розчини; протитуберкульозні препарати; мультимодальна аналгезія; медичні вироби в домашню аптечку тощо. Разом із цим, поміж видів діяльності ТОВ «Юрія-фарм»: виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів; діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; оптова торгівля фармацевтичними товарами; пакування; роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах; дослідження й експериментальні розробки у сфері біотехнологій; дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.