Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкаські студенти вшанували «Моцарта українського перекладу»
Четвер, 09 січня 2020 09:18

Черкаські студенти вшанували «Моцарта українського перекладу»

Студенти спеціальності «Германські мови та літератури» Черкаського державного технологічного університету вшанували пам'ять «Моцарта українського перекладу» під час захисту магістерських робіт.

Про це повідомляє видання Прочерк, посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.

Під час наукової розвідки магістранти аналізували актуальні теми, зокрема, наукові досягнення «Моцарта українського перекладу» Миколи Лукаша. Це доволі знаково, адже нещодавно, 19 грудня, виповнилося 100 років від дня народження видатного митця. Студенти вшанували пам'ять видатного перекладача, поліглота й мовознавця Миколи Лукаша, який першим спромігся перекласти філософську драму Йоганна Вольфганга Ґете «Фауст» українською мовою та здобути світове визнання. Упродовж свого життя Микола Лукаш подарував українському читачеві понад 1000 видатних творів світової літератури від 100 авторів.