,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студентка ЧДТУ серед кращих спортсменів Черкас
Середа, 08 січня 2020 11:59

Студентка ЧДТУ серед кращих спортсменів Черкас

Напередодні новорічних свят міський голова Черкас Анатолій Бондаренко за традицією нагородив подяками міського голови та цінними подарунками черкаських спортсменів, які за підсумками 2019 року досягли найкращих результатів на Всеукраїнській та міжнародній аренах, чим зробили вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського та Паралімпійського рухів в Україні. Про це повідомляє видання Вичерпно, посилаючись на пресслуюбу ЧДТУ.

Студентка кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету Єлизавета Сікало увійшла до ряду найкращих спортсменів міста Черкаси та разом зі своїм тренером Наталією Калініченко була відзначена міським головою за високі спортивні досягнення протягом 2019 року, формування позитивного іміджу Черкас, як міста розвиненого спорту на Всеукраїнській та міжнародній арені, популяризацію заняттями фізкультурою і спортом та дотримання здорового способу життя поміж дітей і молоді, а також із нагоди підведення підсумків успішних досягнень у 2019 році.

Нагадаємо, що серед минулорічних спортивних досягнень Єлизавети Сікало 2 місце на чемпіонаті України в приміщенні серед юніорів (м. Львів, 28.01-03.02,2019); 2 командне місце на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні (м.Самсун, Туреччина, 26.02-02.03.2019); 1 командне місце на 1 етапі Кубку Європи (м. Котез, Словенія, 13-19.05.2019); 3 місце на чемпіонаті України серед юніорів (м. Львів, 23-26.06.2019).