Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти та викладачі ЧДТУ відвідали Черкаський спеціалізований будинок дитини. І не з порожніми руками
Четвер, 05 грудня 2019 10:36

Наприкінці листопада, за ініціативи студентів та викладачів факультету економіки та управління, представники Черкаського державного технологічного університету відвідали вихованців Черкаського обласного спеціалізованого будинку дитини. Про це інформує «Дзвін» посилаючися на прес-службу ЧДТУ.

Всі студенти факультету взяли активну участь у підготовці заходу, завзято збирали кошти для дитячого будинку та іграшки. Згуртований колектив факультету економіки та управління ЧДТУ подарував дітлахам іграшки та засоби гігієни на 2850 гривень, благодійний збір яких влаштували напередодні.

Наразі дружній колектив студентської ради факультету економіки та управління вже планує наступну волонтерську акцію.