,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Абітурієнти Черкащини вже можуть подавати документи на вступ до ВНЗ
Четвер, 11 липня 2019 10:02

Абітурієнти Черкащини вже можуть подавати документи на вступ до ВНЗ

     Із 10 липня  абітурієнти мають змогу подавати документи на вступ до закладів вищої освіти. Можна подати 7 заяв на бюджет та без обмежень – на контрактну основу. Про це повідомляє «18000» посилаючися на сюжет «Ua: Черкаси».

     Для подання заявки попередньо необхідно зареєструвати електронний кабінет вступника та завантажити до нього атестат, додаток і сертифікат ЗНО.

     Допомагають подати документи абітурієнтам і в консультаційному центрі Черкаського державного технологічного університету. Станом на 12-ту годину у базі закладу опрацьовували 123 заявки на вступ.

    – Система працює безперебійно, – каже відповідальний за прийом електронних заяв Геннадій Калейніков.

    За словами відповідального секретаря приймальної комісії Сергія Мильніченка,абітурієнти, що вступатимуть на основі співбесіди або творчого конкурсу мають право подати документи до 18 години 16 липня.

     Реєстрація електронних кабінетів триватиме до 22-го липня, а для інших категорій вступників – до 30-го серпня. За інформацією Міністерства освіти та науки України, станом на сьогоднішній ранок, в Україні активовано понад 137 тис. електронних кабінетів.