Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Медицина й лісове господарство: у черкаських вишах відкрили нові спеціальності (ВІДЕО)
П'ятниця, 12 липня 2019 09:28

Медицина й лісове господарство: у черкаських вишах відкрили нові спеціальності.

У ЧДТУ цьогоріч отримали ліцензію на підготовку бакалаврів за спеціальностями "Матеріалознавство", "Статистика"" і "Лісове господарство".

- Відкрита "комп'ютерна статистика" та "матеріалознавство". Ми вважаємо, що це досить перспективні спеціальності, оскільки навіть Міністерство збільшило обсяг державного замовлення на них, - каже ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор. Про це детальніше у сюжеті «ТРК ВІККА».