Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Випускники ЧДТУ отримали дипломи (ВІДЕО)
Вівторок, 09 липня 2019 09:48

Випускники ЧДТУ отримали дипломи (ВІДЕО)

Випускники усіх факультетів ЧДТУ отримали дипломи. Урочистий захід провели по-родинному і креативно, з повагою до народних традицій. Про це повідомляє «Ільдана».

Студентсько-викладацька родина, батьки та почесні гості зібралися на університетській площі знань. Декан факультету гуманітарних технологій, наймолодшого підрозділу вишу, його створено рік тому на базі лінгвістичного, каже, що пишається своїми 45 випускниками, бо для викладачів усі вони зірки і всі достойні подяки за навчання і громадську діяльність.

Студенти активні не лише в навчанні, більшість паралельно працює, задіяні у волонтерському русі. Нинішня молодь знає, чого хоче від життя, а хто закінчує виш - не розчаровані, зауважує ректор ЧДТУ.

Чотири роки навчання промайнули непомітно і для голови студентської ради Віктора Гудзенка., який називає альма-матер своєрідною маленькою країною, де всі- як одна сім'я.