,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Чотири роки — одна мить: у ЧДТУ випускники отримали дипломи (ФОТО)
Понеділок, 08 липня 2019 11:03

Чотири роки — одна мить: у ЧДТУ випускники отримали дипломи (ФОТО)

     4 липня на Площі Знань Черкаського державного технологічного університету вручили дипломи випускникам 2019 року. Дипломи за освітнім ступенем бакалавр отримали 908 осіб, 85 випусників одержали дипломи з відзнакою. Про це інформує «Вичерпно».

     Урочисту церемонію було розпочато із вітального слова ректора ЧДТУ Олега Григора:

«Сьогодні молодь знає чого хоче від життя і розуміє те, що кожен має отримати вищу освіту. Хочу висловити подяку випускникам за те, що колись,  чотири роки тому, ви обрали саме Черкаський державний технологічний університет. Я впевнений, що навчання тут вас не розчарувало, адже мати диплом ЧДТУ це престижно та перспективно».

     Представники кожного факультету звернулися зі  словами вдячності до своїх викладачів та вручили їм символічні подарунки:

«Університет став для мене другою родиною. Хочу подякувати всім викладачам, зокрема, ректору Олегу Олександровичу та адміністрації за набуті знання та навички. Чотири роки пролетіли так швидко, що я навіть не встигла озирнутися», — наголосила у вітальному слові випускниця Дарина.

     Своїми емоціями поділись мама однієї з випускниць, яка завітала на свято, аби підтримати доньку:

«Ми з нетерпінням чекали цього дня, час пролетів дуже швидко. Наче вчора вона була абітурієнткою, а сьогодні випускниця. Зараз мене переповнює хвилювання, радість та одночасно гордість за свою дитину. Бажаю моїй донечці, щоб сьогоднішній день їй запам’ятався та став новою сходинкою у житті», — поділилася враженнями пані Оксана.

     Далі, за традицією, випускники Черкаського державного технологічного університету 2019 року разом із ректором Олегом Григором, проректорами, деканами та наставниками-викладачами пройшли крізь Рушниковий оберіг, аби їхнє подальше життя було чисте, як рушник, а життєві дороги були різнобарвними та яскравими, як вишиті квіти на рушнику – символі України.

«Я пишаюся тим, що закінчую саме Черкаський державний технологічний університет, адже тут все було чудово та незабутньо: навчання, викладачі, лекції, семінари та навіть їдальня, — посміхається дівчина. — Трохи сумно, тому що те, до чого звик за ці чотири роки, залишається в минулому. Зараз мене переповнює радість та впевненість у тому, що ці роки я витратила недарма та попереду тільки прекрасне майбтнє», — розповідає випускниця Карина.